Jak zorganizować dziewczęce wyjście do spa? Jak skorzystać z kapsuły spa, aby odpocząć?

kapsuły spa

Miło jest usłyszeć, że chcesz zorganizować dziewczęcy dzień w spa. Możesz być ciekawa, jak to zrobić. Jest to szczególnie ważne, jeśli nigdy wcześniej nie byłeś w takim miejscu. Przedstawiamy wskazówki, jak zaplanować babski wypad do spa.

Wiesz, kto z tobą idzie, ale czy na pewno?

Zanim zarezerwujesz lub umówisz się na wizytę w dziennym spa, ważne jest, żebyś dokładnie policzyła, kto z Tobą pojedzie. Niektóre wysokiej klasy ośrodki Spa wymagają, abyś odwołał rezerwację w ciągu czterech do ośmiu godzin od zaplanowanej wizyty, jeśli kogoś nie będzie. Gdy nie możesz tego zrobić, ryzykujesz, że zapłacisz opłatę za późne odwołanie lub zostaniesz obciążony kosztami całej sesji za kogoś, kto nie przyjechał. Dlatego ważne jest, aby nie polegać na tych, którzy wciąż mówią “może”. Jeśli musisz, dodaj ich nazwiska do listy później, gdy będą już zdecydowani.

Rozważ wszystkie ośrodki

Ważne jest, aby rozważyć wszystkie ośrodki. Bez względu na to, gdzie mieszkasz, w pobliżu powinnaś mieć przynajmniej dwa dzienne uzdrowiska. Na początek upewnij się, że znajdziesz spa, które przyjmie zarówno ciebie, jak i twoją grupę. Jeśli masz więcej niż dziesięć dziewczyn, być może będziesz musiała zorganizować prywatną imprezę, zamiast tradycyjnej wizyty w spa.

Warto również zapoznać się z ofertą usług spa. Jeśli szukasz szerokiej oferty zabiegów, zwróć uwagę na placówki, które działają zarówno jako salony, jak i ośrodki day spa. Możesz udać się do kapsuły spa, a następnie wykonać relaksujący masaż z przyjaciółmi. Jeśli niektórzy z Twojej grupy mają ograniczony budżet, poszukaj niedrogich ośrodków spa.

Sprawdź różne pakiety spa

Większość dziennych ośrodków spa oferuje klientom szeroką gamę pakietów. Pakiety spa często obejmują cały dzień lub co najmniej pół dnia zabiegów. Oprócz tego, że każdy uczestnik grupy wybiera swój indywidualny pakiet, możesz zapytać o pakiety grupowe lub ceny dla grup. Niektóre dzienne uzdrowiska są znane z tego, że oferują takie usługi. Każda osoba w grupie może skorzystać z masażu, masażu twarzy i okładu na ciało w jednej, atrakcyjnej cenie, którą następnie grupa może podzielić pomiędzy sobą.

Zanim wejdziesz do kapsuły spa, upewnij się, że dobrze się bawisz

Najważniejszą rzeczą, o której należy pamiętać, jest dobra zabawa. Ty i Twoi przyjaciele będziecie chcieli usiąść i zrelaksować się, nie myśląc o niczym. Zachęć wszystkich członków grupy, aby zostawili w domu “prawdziwy świat” oraz wszystkie związane z nim stresy i wymagania, a następnie weszli do kapsuły spa. Dziewczęcy dzień w spa powinien być czasem odpoczynku, relaksu i rozpieszczania, razem, jako przyjaciółki.

Rezerwuj wizyty lub dni spa z dużym wyprzedzeniem. Najlepiej zrobić to z dwutygodniowym wyprzedzeniem, aby się upewnić, że kapsuły spa będą wolne w dniu przyjazdu. W zależności od wielkości grupy może zaistnieć konieczność dokonania specjalnych ustaleń.